Головна/ Новини/ Ароматерапія: цілющі запахи

Ароматерапія: цілющі запахи

photo
27.10.21

Ароматерапія цінна тим, що дозволяє знайти запах, який вирішить не тільки комплексні, але й симптоматичні проблеми. Він зніме втому, головний біль, підбадьорить, додасть сил і натхнення для роботи. Завдяки розширенню набору інструментів для видобування ефірних олій в домашніх умовах цей різновид нетрадиційної медицини став однією з найулюбленіших процедур з мінімальним ризиком, швидким і пролонгованим ефектом.

Топ-7 запахів, які заслуговують на увагу кожного:

1. Лаванда, безумовно, є однією з найпопулярніших, адже властивості її ефірної олії є комплексними і підходять для вирішення різних проблем: від лікування головного болю до розслаблення тіла і розгладження зморшок.

2. Лимон допомагає підвищити імунітет людини до можливих простудних захворювань, а також продовжити молодість, оскільки протидіє вільним радикалам. Його олія застосовується, коли людина потребує допомоги в адаптації до різних соціальних змін.

3. Жасмин допоможе впоратися зі стресом і тривожними розладами. Маленькі ароматні квіточки відкривають важливі для жінок чакри і допомагають їм стати більш привабливими.

4. Вербена. У багатьох ця рослина безпосередньо асоціюється зі Скарлетт О’Хара, адже головна героїня “Віднесених вітром” любила цю рослину і використовувала її екстракт в якості парфумів. Навіть сьогодні важко переоцінити її функцію афродизіаку та швидку дію, коли потрібно зняти величезне психологічне напруження та налаштуватися на прийняття важливих рішень.

5. Ялиця. Хоча хвойний запах асоціюється лише з Різдвом, ефірні олії ялиці сприяють лікуванню рідкісних захворювань, а їх додавання в косметичні засоби допоможе подолати ознаки старіння: зморшки, в’янення шкіри. Подейкують, що ялиця активізує комунікативні здібності.

6. Базилік і його позитивні ароматичні властивості корисні не тільки для кулінарії, але і для зняття головного болю. Важливі регулярні ароматичні сеанси на його основі. Вони підвищать концентрацію уваги та допоможуть менше втомлюватися, коли планується важкий емоційний період або багато роботи.

7. М’ята справляється з емоційним вигоранням і дозволяє знайти ресурси, які, здавалося б, вже вичерпані. На енергетичному рівні – це запах відновлення і повного одужання душі і тіла.

Це далеко не всі ефірні олії трав, які мають позитивний вплив. Експериментуйте, знаходьте своє, будьте щасливі та здорові. Позитивними емоціями заряджають і домашні ефіри, виготовлені з рефлюксом ще власноруч у спокійній атмосфері. Додаючи ефірну олію у воду для ароматерапії, використовуючи її для масажу або інгаляцій, ви можете бути впевнені в якості та оригінальності продукту, а відтак і в його позитивних властивостях.