Головна/ Новини/ Чому варто обрати дистилятори Copper Pro®?

Чому варто обрати дистилятори Copper Pro®?

photo
27.10.21

Ми створюємо як практичне, так і естетично красиве обладнання. Наші дистилятори дозволять вам виробляти найчистіші ефірні олії та гідрозолі з сировини, вирощеної вами або придбаної.

Автентичні

Мідне дистиляційне обладнання використовується людством для виробництва ефірних олій та спирту з давніх часів. Водночас, навіть сьогодні можна зустріти сучасні мідні дистилятори на найвідоміших виробництвах.

Витонченість

Ви закохуєтесь у мідний дистилятор для ефірних олій, як тільки бачите перші промені світла, що відбиваються на його ідеально відполірованій поверхні. Ви ще не бачили його повністю, але він вже хвилює ваше серце. З часом, коли прилад вкриється природною патиною, він стане ще більш благородним.

Справедлива оплата праці

Для нас бізнес – це про ставлення. Ми цінуємо наших клієнтів і прагнемо надати найкращий сервіс та продукт за найкращою ціною. І найпершими клієнтами в нашому бізнесі є наші співробітники. Ми дбаємо про гідну оплату їхньої праці та належні умови виробництва.

Великий асортимент

У нас є все: від мініатюрних настільних парових дистиляторів ефірних олій до великого напівпромислового обладнання.

Доставка по всьому світу

Ви можете отримати нашу продукцію в найкоротші терміни в будь-якій точці світу.

Якість

Наше обладнання виготовляється вручну. Ми постійно контролюємо якість нашої готової продукції. У той же час, іноді трапляються випадки пошкодження продукції під час транспортування. Ми завжди знаходимо найзручніше рішення з клієнтом, якщо виникають якісь питання. Наше завдання – зробити так, щоб кожен клієнт отримав те, на що розраховував, і навіть більше.

Простота використання

Наші дистилятори мають унікальний дизайн, який був розроблений нашою командою Copper Pro® з метою отримання максимальної ефективності та простоти використання для клієнта. Дві основні мідні частини апарату з’єднані між собою затискачами. Такий тип з’єднання дозволяє збирати і розбирати пристрій в будь-який момент часу. Ви можете розібрати апарат відразу після завершення екстракції або для того, щоб перезавантажити його. Розібрати пристрій майже так само просто, як провести пальцем по екрану.