Головна/ Новини/ Переваги мідних дистиляторів

Переваги мідних дистиляторів

photo
27.10.21

Мідь була одним з перших металів, який людство освоїло для своїх потреб, в тому числі і в побуті. Це сталося завдяки знайденим запасам міді та її легкоплавкості.
Посуд, сантехніка, ювелірні вироби і навіть дистилятори, виготовлені з міді, – це речі, які асоціюються з якістю, витонченістю і практичністю.

Мідний самогонний апарат – це дух традиції, адже саме з цього металу спочатку виготовляли дистилятори.
Першими використовувати мідь для виробництва таких апаратів почали араби. Метал міг набувати будь-яких форм і розмірів, мав високу теплопровідність і стійкість до корозії.
Згодом мідь для виробництва самогону почали використовувати і в Європі. Французи зробили великий внесок, започаткувавши виробництво мідних аламбіків. Мідні дистилятори для виробництва ефірних олій на великих і малих підприємствах використовуються в усьому світі й донині.

Значення міді для дистиляторів

Мідні дистилятори швидко нагріваються, що сприяє рівномірному нагріванню і прискоренню процесу дистиляції. В результаті з сировини відразу витягуються корисні речовини і ароматичні сполуки. Таким чином, в олії або гідролаті зберігається природний запах трав’яних зборів і квітів.
Ще одна вагома перевага міді – її антибактеріальні властивості. Тому гідролати та ефірні олії, виготовлені на мідному обладнанні, матимуть тривалий термін зберігання без додавання консервантів.

Важливо також відзначити, що мідні дистилятори зносостійкі і мають тривалий термін експлуатації. Вони легко ремонтуються з використанням сплавів для харчового посуду.
Наші апарати створюються з сертифікованої міді, виробленої в Західній Європі. Хомутове з’єднання виготовлено з харчової нержавіючої сталі 304. Завдяки затискачу можна легко демонтувати апарат як в гарячому, так і в холодному стані, і немає необхідності чекати, поки він охолоне. Цей тип з’єднання також забезпечує герметичність апарату в процесі дистиляції. Як наслідок, пара не витікає на з’єднаннях. Це питання безпеки та економічної ефективності.

Гарне дизайнерське рішення

Дистиляційне обладнання з міді гарне не тільки тоді, коли воно нове і відполіроване, з часом на ньому з’являється природний наліт – патина. Це створює певний шарм вишуканості. Тому не має значення, коли ви придбали мідний апарат. Він завжди буде вишуканим доповненням вашого інтер’єру.

Мідний дистилятор дозволить вам добувати екологічно чисті та повністю натуральні ефірні олії з трав, які ростуть у вас на балконі або під вікнами будинку. Апарат також може стати чудовим подарунком для вас або ваших друзів, які цікавляться ефірними оліями, виготовленням домашньої косметики тощо.