Політика конфіденційності

Збір персональних даних

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про Користувача, який ідентифікований або може бути конкретно ідентифікований.

Персональні дані, які обробляє сайт, охоплюють контактні дані, які надаються Користувачами при оформленні замовлення (прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти тощо); яка використовується для оплати товарів тощо. Дані передаються Користувачами добровільно з метою забезпечення можливості виконання  зобов’язань.

Copper-pro дотримується принципів конфіденційності й недоторканості інформації, отриманої від клієнтів в рамках оформлення замовлення та купівлі товару.

Передача інформації третім особам

Copper-pro може передавати інформацію отриману від Користувачів в рамках відправлення замовлення третім особам з метою належного виконання своїх обов’язків.

Поширення Copper-pro персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Безпека

На веб-ресурсах Copper-pro вжиті достатні заходи для захисту інформації, проте просимо прийняти до уваги, що абсолютно безпечного та безпомилкового шляху передачі даних мережею Інтернет не існує.

Copper-pro не несе відповідальності за функціонування серверів, постачальників послуги доступу до мережі Інтернет, роботу третіх осіб, з вини яких може бути неможливий чи обмежений доступ до сайту, можливий витік інформації з вини третіх осіб, а також за розголошення Користувачем своїх персональних даних, у т.ч. даних авторизації на сайті Copper-pro, у мобільних застосунках, прикладних програмних інтерфейсах та застосуваннях.

Інформація, що розміщена на веб-ресурсах Copper-pro, охороняється діючим законодавством, яке регулює право інтелектуальної власності. Тиражування, переклад, запис в архіві, копіювання на інші електронні носії інформації, яка розміщена, заборонена.