Головна/ Новини/ Що таке ароматерапія?

Що таке ароматерапія?

photo
27.10.21

Ароматерапія – одна з найприємніших процедур, яка здатна значно покращити настрій, підняти психоемоційний стан, збадьорити, допомогти зняти втому після важкого дня. Ефірні олії квітів, фруктів, трав відрізняються високим вмістом вітамінів, мінералів, мікроелементів і гормонів, які впливають одночасно на мозок, кров і функції багатьох органів і систем.

Кілька десятиліть тому ароматерапія була доступна лише в дорогих спа-салонах. Потім на ринку почали з’являтися аромасвічки, але їхні лікувальні властивості втрачалися в процесі нагрівання олії. Сьогодні в тренді дистилятори з ефірними оліями. Вони дозволяють перетворити особистий збір трав і квітів на джерело сили і здоров’я, яке можна використовувати на свій розсуд.

Головний секрет успішної процедури

Ароматерапія вважається одним з найбільш безпечних немедикаментозних способів поліпшення самопочуття. Однак, щоб отримати дійсно відмінний ефект, необхідно пам’ятати про правило обережності, тобто спочатку протестувати запах і зрозуміти, чи підходить він вам, чи викликає позитивні емоції і чи зберігається бажаний результат після його застосування. Переваги ароматерапії як практичної науки важко переоцінити, але варто відзначити деякі з них:

  • миттєвий та накопичувальний ефект;
  • існують певні запахи для вирішення багатьох проблем
  • формування ідеального балансу між психологічним і фізичним здоров’ям.

Ефірні олії є джерелом корисних речовин, необхідних людському організму. Вони проникають через слизову оболонку в кров і відразу ж починають діяти. Крім того, багато трав мають комплексну дію:

– шавлія покращує кровообіг і знижує артеріальну напругу;

– м’ята розслабляє та знеболює;

– імбир підвищує імунітет і додає сил;

– гвоздика посилює імунні властивості;

– кориця активізує лібідо;

– розмарин знімає емоційну напругу;

– лаванда та піретрум лікують слабкість, запальні процеси та поганий настрій.

Ароматерапія в домашніх умовах дозволяє не тільки покращити здоров’я, але й провести профілактику небезпечних вірусних інфекцій. Ця наука відома з часів стародавньої Індії, Китаю, Єгипту і має унікальні особливості залежно від кліматичних умов та місцевої флори кожної країни. Солодкі та пряні запахи зазвичай застосовуються в спекотних країнах, а хвойні та свіжі запахи в основному використовуються в північних країнах, в тому числі в США.

Неважливо, чи любите ви свіжі запахи, чи віддаєте перевагу густим ароматам, домашній ефір власного виробництва стане важливим компонентом для ароматерапевтичних процедур. Використовуючи власний дистилятор, ви будете впевнені в натуральному складі і відсутності домішок у ваших ефірних оліях. Ми пропонуємо купити відповідні моделі, щоб отримати справжній і енергетично позитивний продукт.