Головна/ Новини/ Які ефірні олії корисні для шкіри?

Які ефірні олії корисні для шкіри?

photo
27.10.21

Косметологи та лікарі вже давно усвідомили користь ефірних олій для шкіри. Ці натуральні засоби для догляду за шкірою можуть конкурувати з останніми інноваціями в індустрії косметології. Існує ряд рослин, з яких можна отримати ефірні олії для шкіри в домашніх умовах. Серед них:

  • лаванда
  • лимон,
  • лавандове чайне дерево (розаліна),
  • ладан,
  • геліхризум.

Ці чудодійні рослинні препарати для лікування шкіри добувають шляхом дистиляції з парою. Сьогодні це можна легко зробити в домашніх умовах за допомогою мідного дистилятора. Такі ефірні олії мають найкращий ефект як для ароматерапії так і для виготовлення лікувальних мазей.

Натуральні компоненти, отримані методом парової дистиляції, можна використовувати не лише для боротьби зі старінням шкіри та проти зморшок, але й для лікування шкірних захворювань – акне та шрамів. У це важко повірити, але деякі ефірні олії здатні навіть зменшити глибокі зморшки та старі шрами, які сучасна медицина лікує лише хірургічним шляхом.

Наприклад, геліхризум неймовірно очищає шкіру, кожен грам якого має протимікробну, антибактеріальну та протизапальну дію. Тому ефірна олія, яку отримують з нього, є чудовим засобом проти акне. Її часто використовують у сумішах для пацієнтів зі схильною до жирності або пошкодженою шкірою.

Століттями відома своїми цілющими властивостями, лавандова олія є не лише найпопулярнішою олією для ароматерапії, але й природним засобом для лікування шкіри. Вона підтримує всі типи шкіри і може допомогти зняти свербіж та подразнення шкіри.

Ефірна олія лимона неймовірно стимулює, освітлює, зволожує шкіру та зменшує вплив на неї окислювального стресу. Її компоненти мають антисептичні властивості, завдяки чому вона здатна лікувати та очищати шкіру.

Багато людей часто запитують: “Чи можна наносити ефірну олію на шкіру?” або “Які ефірні олії корисні для шкіри?”. Є багато рослин, з яких за допомогою мідного парового дистилятора можна виготовити справжні ліки для шкіри.

При правильному розведенні ці ефірні олії можуть бути дуже корисними при різних проблемах і захворюваннях. Перед використанням необхідно провести тест на алергію. Також важливо розбавляти концентровані ефірні олії. Для цього можна використовувати кокосову олію, олію жожоба або оливкову олію.